Saturday, 28 May 2011

Vaba pulmapidu Mängud - Party Mängud 1

Vaba pulmapidu Mängud - Sissejuhatus


Pulmakleidid poolte või nagu neid nimetatakse mõnel pool Euroopas kana pooled on suurepärane võimalus tähistada pulmi, pulmade on suurepärane võimalus tuua oma sõbrad ja pereliikmed kokku, et tähistada lähenevat pulm tseremoonia lõppu üks ajastu ones elu natuke lõbus ja frolics tähistamiseks lõpuks üks etapp oma elust ja kõrval nagu abielunaine. rumalus noortel peavad olema ära koristama päeval pulmi, kuid mitte enne, kui me tähistame viimati vestiges vabaduse ja viimastel päevadel loodusesse girlhood mõned pidutse pulmapidu mänge mängida, jah miski nagu mõned looduslike pulmapidu mänge mängida, et tähistada end ühe ajastu oma elus ja teise algust.

Otsustasin ma tahtsin luua nimekirja minu enda lemmik vaba pulmapidu mängud, ma tahan, et nad on nägelus vaba kui võimalik, olen teinud neile nii lihtsaks kui võimalik järgida, ning võimaldab teil jälgida kena ja lihtne tasuta Pulmad Partei mänge mängida jooksul minu blogi.

Olen pidanud oma blogi üsna tavaline, et printimisel oma vaba pulmapidu mänge ma ei kasuta kõiki oma tint, nii et mul on ummikus musta ja valget värvi nagu minu teema, vaba pulmapidu mängud saab kergesti paljundada ja andis välja ehk osana oma marsruuti pulmapidu pidulikud, on lihtsam kui teie külalised on juurdepääs reeglite mängud, et nad saaksid tutvuda, et pulmapidu mängu enne käsi, kuid see ei ole alati vajalik, on mul trükitud tasuta pulmapidu mängud läbi lihtne järgida viisil, isegi kui sa otsustad just kevadel mängud pärast oma partei külalistele oma pruudi pidulikud poole nad lihtsalt aru saama pulmapidu mänge mängida üsna kergesti.

Allpool on minu esimene varamu tasuta pulmapidu mängud aidata oma pulmapidu isikutele, ma loodan, et leiad kõik tasuta pulmapidu mängud vajate siinsamas koos meiega, et aidata oma pulmapidu minna paugu ja veenduge, et teie pool suur ja meeldejääv edukas pulmapidu sündmus, mida mäletatakse kaua aega, palun kasutada minu nimekirjades tasuta pulmapidu mängud nimekiri, kiire ja lihtne kasutada oma pulmapidu pidulikud kana öö isikute või üldiste loodusest pool mängu ideid, ma loodan, et leiad mu blogi on just kõik teie poole vajadusi, sest täiesti tasuta pulmapidu mängud olete õiges kohas siinsamas koos meiega, ilma täiendava teha siin on minu esimene loetelu hea pidu ideid.


Vaba pulmapidu Mängud - List1


Vaba pulmapidu Mängud - Truth or Dare

Räägi tõtt või tagajärgedega toimetulekuks. Paljastamine mäng mitmel tasandil, sa risk räägib tõtt, või sa julged riski julgevad olla ettevaatlik, siis võib olla kulgema mööda tänavat alasti, hows et paljaste silmitsi põske.

See on mäng, mis sobib suurepäraselt pidutse tüdrukud, eeldus on lihtne, vastus küsimusele või kui te ei saa või ei taha, siis tuleb teha julge.

Ideaalis on see mäng kõige paremini, kui küsimused ja julgeb on välja kirjutatud kaardid enne küljest. Allpool anname küsimuste loetelu ja julgeb, tulevikus ametikohta lisame, et tõde ja julgevad nimekirja. võid vabalt lisada oma, ma olen kindel, et mõned teist naughty pool tüdrukute ei mõtle paljud ennekuulmatu Truth or Dare küsimused ja kaotab.Vaba pulmapidu Mängud - Truth Küsimused

Oled sa kunagi "alla neelata"?
Kas olete kunagi olnud selle auto?
Kas olete kunagi olnud seda rohkem kui üks teine ​​inimene?
Oled sa kunagi fancied oma parima sõbra poiss?
Oled sa kunagi fancied üks teie boyfriends sõbrad?
Kas te olete kunagi läinud tööle seljas ei aluspüksid?
Kas sa oled kunagi maganud oma ülemusega?
Kas olete kunagi olnud see naine?
Kas olete kunagi olnud selle rongi?
Kas sa oled kunagi olnud see lennuk?
Kas olete kunagi olnud seda vabas õhus?
Kas olete kunagi käinud lap-tantsu klubi?
Kas olete kunagi olnud Brasiilia?
Kas te olete kunagi istunud peal pesumasin, kui ta oli spin tsükkel?
Kas te olete kunagi vaatasin meeste aluspesu kataloogi ogle mudeleid?
Oled sa kunagi olnud hunt vilistas at poolt töömehed?
Oled sa kunagi valetanud hulk inimesi olete maganud?
Kas olete kunagi kasutanud vale rinnad?
Kas olete kunagi olnud see tualett?
Oled sa kunagi fondled oma poiss kinos?
Kas olete kunagi olnud seda oma vanema voodis?
Oled sa kunagi kaetud oma poiss koos vahutav koor ja lakkus ära?


Vaba pulmapidu Mängud - julgeb

Näita oma püksikud
Laula Madonna hiti Like a Virgin
Võtke rinnahoidja võtmata oma Kruunata
Laula Sandra Dee alates Grease
Joo klaas (sisesta vedeliku valikul) peatumata
Kiss kõigile grupi või konkreetse isiku taotluse
Dance like Egiptuse
Kuulutama tähestikku tagurpidi
Hop ühel jalal 30 sekundit
Kas 5 Vajutage ups
Shout olen horny lits (või ant avaldus valida)


Truth or Dare, algne pool mängu ja see on ikka veel tugev, kasutage oma kujutlusvõimet ja ärge kartke, et saada natuke ulakas, tõe ja Dare on mäng teie külalised on kindel, et rääkida loodusest õhtu aastaid!


Vaba pulmapidu Mängud - Pass Balloon

Kas teil on õige varustus? Selle mängu kõik, mis vaja on kaks või rohkem võistkondi ja õhupalli, pikk banaani kujuline õhupallid, mis on.

Võin teile öelda, daamid, kui on mehi praegu ei tule puudust blokes valmis mängima liigu õhupalli mäng mängu koos sinuga.

Mängu reeglid on kaks või rohkem võistkondi rivistama kogu tuba. Iga meeskond on üks pikk õhupallid ja peab grip ta vahel oma jalad. Balloon peab siis edasi kuni liin, kuid pea meeles, ei käsi, siis saab kasutada ainult mida sul trepist osakond, nii lihtsalt põlved ja reied.

Esimene meeskond, et saada oma jutumulli rea lõppu võitu, uuesti alustada, kui balloon on maha kukkunud või kui õhupalli enneaegselt kustub paugu!


Vaba pulmapidu Mängud - Õnnelik Balloon Explosion

Väga lihtne mäng, kuid palju nalja, kõik pead seda mängu on mõned õhupallid ja meeskonnad komplekti kaks, kulub kaks kuni tango seda mängu, mängu eesmärgiks on meeskonnad pop nende õhupallid , märkuse rohkem täidad neid paremini on need pop ja vähem õhku neil on raskem neid lõhkeda. Nüüd me ei kavatse teha seda neil lihtne pop õhupallid, ei nad ei kavatse peavad tegema seda. Lets teada, miks see mäng on kutsutud Õnnelik Balloon Explosion.

Üks meeskonna liige sätestatakse põrandale ja asetab õhupalli all seal üleval, teine ​​meeskonna liige näeb peal, nad ei saa kasutada seal käed, kuid neil on kasutada oma keha pop õhupalli nende partner alla, ma arvan, et sa saada, kui nimi seda mängu pärineb, selle kavatseme palju Õnnelik Õnnelik saada, et õhupalli plahvatus. Hoidke kopsakas kuni sa plahvatada kõik need õhupallid ja on lõbus ja frolics Õnnelik Balloon Explosion haripunkti.


Vaba pulmapidu Mängud - Sexy Ostunimekirju

Täna on shopping päev, kuid mitte ükskõik millise shopping, seekord shopping on erinev põhjus, seekord tema seksikas aega shopping, olete shopping list täita, ärge muretsege sa seksikas shopping neitsid selle nii lihtne ABC, või ma peaks ütlema AZ, sest blushing pruut peab teadma oma Z seksikas kaubanduskeskused, kuid ärge muretsege pead meeskond sugu eksperdid aitavad teil täita Sexy Ostunimekirju.

Koguge oma meeskonda soo shopaholics, nüüd lõbus osa, võtame omakorda küsida iga seksikas poeskäija nime kirje meie seksikas ostunimekirja, mäletad tüdrukut, vajame täieliku ostunimekirja, nagu ma ütlesin, seksikas ostukottide peab teadma nende AZ seksikas punkte, ja see on täpselt, mida neil palutakse seda teha. Iga seksikas poeskäija peavad kordamööda öelda "Ma läksin Erootikakaubad ja ostsin ...." ja nimi seksikas shopping objekt, hakkame mängu kirje tähega algavast, siis järgmine poeskäija ütlema "Ma läksin Erootikakaubad ja ostsin ...." ja nimi kirje algab tähega B, siis järgmine mängija nimed kirje algab C, ja nii edasi iga poeskäija võttes järgmine täht tähestikus, kogu tee tagasi kirja Z.

Andke käsk isik, kes saab nime objekt, isik, kellel kõige rohkem punkte, võidab mängu seksikas shopping, see mäng saab muuta huvitav neile, kes ei täida shopping nimekirjad.

Mõned teie ostukottide ei seksi ekspertide seksikas shopping, võivad nad saada punetav ja flustered mängijad, kes ei saa nime kirje tuleb karistada ei vasta maksekäsu seksikas ostunimekirja, nii et neid saab anda neile kaotab, vt tulevikus ametikohta kaotab teha oma partei minna koos bang, mäletad naughty pool tüdrukute tuleb karistada.

Nii et saada valmis mängima Sexy Shopping nimekirja uut tüüpi jaemüügi ravi. Happy shopping daamid.


Vaba pulmapidu Mängud - Man Catcher Spell

OK Harpies ja nõiad, ma mõtlen pool tüdrukute, laseb näha saame võrgutama täiuslik unistus mees, see on meil kasutada väike pool maagiat jumalik meie mees eeter tegelikkust. Vaatame just see, mida me võime manada ja tuua esile, õnnelik casting minu coven nõiad.

Andke igaüks paberilehele. Get neil kirjutada numbrid 1-13 ja kõrvuti number, ütle neile kirjutada:

(1) kohas,
(2) värvi
(3) number vahemikus 1 ja 15,
(4) riik,
(5) suurus (example. väike, keskmine, suur, massiivne, väike),
(6) number vahemikus 1 kuni 50,
(7) metsloom,
(8) number vahemikus 1 ja 20,
(9) koomiksitegelast,
(10) solvav nimi (example. räbu, emane, löök),
(11) Taimse,
(12) telesaate
(13) emotsioon (example. õnnelik, kurb, vihane, kade).

Nüüd loe läbi:

Sa kohtusid oma ideaalne mees (1)
Tema juuste värv oleks (2)
Tema kõrgus oleks (3) jalga pikk
Ta oleks selle riigi (4)
Suur on tema taguots oleks (5)
Tema **** peaks olema nii palju tolli pikk (6)
Voodis ta oleks (7)
Laste arv oleks teil oleks (8)
Sinu mehe nimi oleks (9)
Tema hellitusnimi teil oleks (10)
Sa oleks veeta oma elu elavad hiiglane (11)
Sa ei teeni oma raha seksida elada (12)
Sa oleks vananeda üheskoos tunne (13)

Sa loe need läbi ja mine ruumis ringi saada rahvaste vastuseid eemaldusime neist.

nt. Ma vastaks mu täiuslik mees porn kauplus (1), tema juuksed oleks lilla (2), saaks ta 12 (3) jalga pikk, ta oleks pidanud olema Egiptusest (4), kui suur on tema taguots oleks topelt ekstra suur (5), tema munn peaks olema 13 (6) cm pikk, ta oleks elevant (7) voodis, siis oleks 12 (8) lapsed, minu mees oleks nn hull Duck (9 ), tema hellitusnimi minu jaoks oleks "Räbu Bag" (10), oleksime veeta oma elu elavad hiiglane naeris (11), oleksime teenida oma raha seksida elada hind on õige (12) ja vananeda tunne eufooria (13).

Mõned ilm loote jätan teid peaaegu niisutavad endid naer. Kuid ole ettevaatlik, mida sa soovi, võite saada unistuste mees lõite muutunud reaalsuseks, Õnn oma õigekirja casting.


Vaba pulmapidu Mängud - Circle Of Truth

Sa julged rääkida tõtt, laseb mängida veidi mängu ja teada, kes on blushing pruut.
Selle mängu pead tool iga mängija ja komplekt isikukaardid, iga kaardi joonistada sümbol või kirjutada mängija nimi, pead kaks neist, üks mängija ja teine ​​koht tool, oh ja mis kõige tähtsam valik paljastavad ja piinlik küsimustele.

Valige valmis ohvreid, ma mõtlen mängijate, korraldada toolid ringi üks iga mängija mängu mängijad iga istuda ühes toolid, annab igale ühele kaardile tuvastada, nad hoidke seda oma käsi, muude samasuguste kaart on asetatud istme tool, nüüd saab näha tõde selgus muinoin inkvisiittorit of lust, siis küsi mängijad küsimus loendist võimalike embarrassments ülekuulamisi, Ahem, ma mõtlen ise avalikustama küsimusi, kui nad reageerivad jah nad liiguvad ühest juhatusel õigus, kui nad vastata ei nad jääda sinna, kus nad on.

Kas te teeksite Circle of Truth.
Võitja on esimene tüdruk lõpule ringi tõde ja teha seda tagasi tool nad hakkasid alates.


Vaba pulmapidu Mängud - Human Swing Ball

Selle mängu pead
Pall (tennisepalli teen)
Ladustamine
Plastpudel (liiter joogid pudelis täidab töö) pool täitke see veega, veenduge, et kork on kindlalt

Seejärel aseta pudel keset tuba, panna palli lõpuks ladustamine, lips teises otsas hoidmiseks umbes mängijad talje.

Olgu mängud algavad, kui mängija on liiga hoos palli pudeli, kuid ei saa lüüa palli või kasutada käte, magic on puusad, saab näha, et armastus action.

Kas olete kiireim Swinger linna, aeg, kui kaua kulub koputama üle pudeli, kui nad ei ole seda teinud 3 minutit liikuda onto järgmise mängija, parim Swingers ei saa seda teha 30 sekundi jooksul.

suur mäng, mis on kõigile sobib naeru.


Vaba pulmapidu Mängud - Lämbumine Banana

Selle mängu, üks peab olema vabatahtlikud ja konkurendid, vabatahtlikele tegutseda kavaleridele banaanid, nad istuma ja võtab banaan ja aseta see vahel oma jalad.

Tule edasi konkurendid, las lust alustada, nende ülesanne on lihtne, avatud ja süüa banaani, kuid siin on keeruline osa, ei saa nad kasutada oma käsi. Start munching daamid.

Esimene tüdruk lõpetada banaan võidab.


Vaba pulmapidu Mängud - Finish

See umbes wrapid kuni minu esimene loetelu tasuta pulmapidu mänge mängida, ma loodan, et sa pidutse tüdrukud leidsin oma blogis kasulik oma pulmapidu mängud ideid. Hoia rohkem postitusi vaba pulmapidu mänge mängida enda loodusliku pulmapidu pidulikud. Loodan, et postitada palju lõbusam pool mänge ka tulevikus, nii et ärge unustage järjehoidja mulle alla oma nimekirja tasuta pulmapidu mänge.

Ära unusta, et kommenteerida minu blogi, ma armastan kuulda, kuidas teie poole läks, jätke kommenteerida minu blogi, kuidas mängud töötas, või kui teil on ideid mis tahes uute mängude ja ettepanekuid.

Minu kõrval blogi ma veelgi lisada veel valiku tasuta pulmapidu mängud, Ill vaatleme laiendada oma online valik annab teile suurema valiku oma repertuaarist mänge mängida, ma võib ka uurida tehes erilist vaba pulmapidu bingo mängud, et järgmine kanne võib bingo eriväljaanne, alati maja lemmik, ma olen kindel, et me ei mõtle veel paar naughty pulmapidu mängud kuratlik alati kindel lemmik pidutse tüdrukud välja seal, kes lihtsalt ei saa öelda ei. Ma ka ei tüki laskumist just teebki pulmapidusid pidulikud juhul hästi, nii palju suurepäraseid poole planeerimise ideid teil vaadata üle, kuidas muuta teie ürituse super meeldejäävaks edu, võib-olla me isegi aega uurida ideid Party teemad, mis minu arvates alati vürtsi poole ja teha see, et natuke rohkem eriline, pool teemat on suur langetav pidurdusprotsessid teie poole külalist mis on suurepärane, kui plaanite seltskonnamänge, sest nad on rohkem kui valmis sattuda pool lõbus, et alustada saates oma pulmapidu kutseid, meil on mõned kahtlused, et saata välja pruudi pool mänge kullaauk, saada, et printer üles soojendada, sest oleme kindlad, et tuua teile
parim tasuta pulmapidu mängud net teha oma partei sujuma parima pruudi mängud ideid just teie jaoks, nii et ärge unustage, et muuta oma ametikohale meile järgmiseks korraks. Kõik ettepanekud seltskonnamänge lihtsalt saatke mulle e-posti või küsida oma kommentaarides, Id kuulda tagasi omadest otsite nõu tegemise võitnud poole sündmustest.

No comments: