Saturday, 28 May 2011

Partia Free Dasma - Lojra Partisë 1

Partia Free Dasma Games - Hyrje


Partitë martesor ose siç quhen në disa pjesë të Evropës femër palëve janë një mënyrë për të festuar një martesë, Palët Dasma janë një mënyrë për të sjellë miqtë tuaj dhe të anëtarëve të familjes së bashku për të festuar ceremoni martese me afrohet fundi i një epoke në ato të jetës me pak argëtim dhe frolics për të shënuar fundin e një faze të jetës tuaj dhe të ardhshëm, si një grua të martuar. marrëzi e të rinjve duhet të jetë vënë larg në ditën e dasmës, por jo para se të festuar vestiges e fundit të lirisë dhe ditët e fundit të vajzëri të egra me disa parti të egra Dasma lojra Partisë për të luajtur, po nuk ka asgjë si disa të egra Dasma lojra Partia për të luajtur për të shënuar fundin e një epoke në ato të jetës dhe fillimin e një tjetër.

Unë kam vendosur të kërkuar për të krijuar një listë të mi lojra falas preferuar Dasma e Partisë, unë dua që ata të jenë si sherr e lirë të jetë e mundur kështu që unë kam krijuar aq e lehtë të jetë e mundur për të ndjekur, dhe për të lejuar që të ndjekin Dasma e bukur dhe e lehtë e lirë Partia për të luajtur lojra në blogun tim.

Unë kam mbajtur blogun tim mjaft qartë në mënyrë që kur shtypi pa tuaj Dasma lojra Partia unë nuk i përdor të gjitha bojë tuaj, kështu që unë kam mbërthyer me ngjyrë të zezë dhe të bardhë si temë e mia, free games Dasma Partia lehtë mund të fotokopjohen dhe shpërndahen , ndoshta si pjesë e itinerarit tuaj të festimeve Dasma e Partisë, atë e bën më të lehtë në qoftë se mysafirët tuaj të keni akses për rregullat e lojërave në mënyrë që ata mund të njihen me lojrat Dasma e Partisë para se të dorës, por kjo nuk është gjithmonë e nevojshme, unë kam shtypura free games Dasma Partisë në një mënyrë të lehtë për të ndjekur kështu që edhe në qoftë se ju vendosni të vetëm pranverë lojra me mysafirët tuaj partia në parti tuaj martesor festimet ata do të merrni me lehtësi të ul receptorin e telefonit Dasma lojra Partia për të luajtur mjaft lehtë.

Më poshtë është depo ime e parë e lojra falas Dasma Partia për të ndihmuar me partitë e juaj Dasma e Partisë, unë shpresoj që ju të gjeni të gjitha falas Dasma lojra Partia keni nevojë të drejtë këtu me ne për të ndihmuar Partinë tuaj Dasma shkojnë me një zhurmë dhe sigurohuni që partia juaj është një i madh dhe i paharrueshëm i suksesshëm Dasma e Partisë ngjarje që do të mbahet mend për një kohë të gjatë, ju lutem mos ngurroni të përdorur listat e mia si një listë e lirë Dasma Partia lojra, për përdorim të shpejtë dhe të lehtë për vetë tuaj Dasma festimet hen partive Partia natës, ose të përgjithshme të egra idetë e lojë të partisë, unë shpresoj që ju të gjeni blogun tim është vetëm e drejtë për të gjitha nevojat tuaja të partisë, sepse për plotësisht lojra falas Dasma Partia keni vendin e duhur të drejtë këtu me ne, pa më tej një bëni këtu është lista ime e parë e ideve parti e madhe.


Partia Free Dasma Games - List1


Partia Free Dasma Games - vërtetën apo Dare

Flasin të vërtetën ose të përballet me pasojat. Një lojë e ekspozuar në shumë nivele, nuk ju rrezik thënë të vërtetën, apo ju guxojnë të rrezikut të guxojnë, të jenë të kujdesshëm, që mund të keni për të drejtuar poshtë rrugës lakuriq, hows se për faqe lakuriq ballafaqohen.

Kjo është një lojë që është e përkryer për vajzat e partisë të egra, premisë është e thjeshtë, përgjigjja e një pyetje, ose në qoftë se ju nuk mund të shihet apo nuk do, atëherë ju duhet të bëni një guxim.

Idealisht kjo lojë është e mirë nëse pyetjet dhe nuk guxon janë shkruar jashtë në kartat para se të dorës. Më poshtë po japim një listë të pyetjeve dhe guxim, në postimet e ardhshme ne do të shtojë në të vërtetën dhe guxim listë. ndjehen të lirë të shtoni tuaj, unë jam i sigurt se disa nga ju vajzat keq e partisë mund të mendojnë e të Vërtetës shumë i egër ose pyetje Dare dhe mëkaton kundër vetë.Partia Free Dasma Games - Pyetjet e vërteta

A keni menduar ndonjëherë "gëlltitur"?
A keni pasur ndonjëherë atë në një makinë?
A keni pasur ndonjëherë atë me më shumë se një person tjetër?
A keni marrë ndonjëherë fantazuar dashurin shoku më i mirë e?
A keni fantazuar një nga miqtë e të dashurit tuaj?
A keni shkuar ndonjëherë në punë nuk ka veshur kilota burrash?
A keni fjetur ndonjëherë me shefin tuaj?
A keni pasur ndonjëherë atë me një grua?
A keni pasur ndonjëherë atë në një tren?
A keni pasur ndonjëherë atë në një aeroplan?
A keni pasur ndonjëherë atë në ajër të hapur?
A keni qenë ndonjëherë në një klub vallëzimi-xhiro?
A keni pasur ndonjëherë një brazilian?
A keni marrë ndonjëherë u ul në krye të një makine larëse, kur ajo ishte në një cikël spin?
A keni shikuar ndonjëherë në të brendshme për meshkuj në një katalog të përpij me sy të modeleve?
A keni qenë ndonjëherë në ujku fërshëlleu nga punëtorët?
A keni gënjyer ndonjëherë për numrin e njerëzve që ju keni fjetur me të?
A keni përdorur ndonjëherë zemrat e rreme?
A keni pasur ndonjëherë atë në një tualet?
A keni marrë ndonjëherë fondled dashurin tuaj në një kinema?
A keni pasur ndonjëherë atë në shtratin e prindërve tuaj?
A keni qenë ndonjëherë i mbuluar dashurin tuaj me krem ​​i lehtë dhe thau atë?


Partia Free Dasma Games - guxon

Show brixhët tuaj
Sing hit Madonna-s, Like a Virgin
Hiq bra tuaj, pa marrë jashtë tuaj të lartë
Sing Sandra Dee nga Grease
Pini një gotë (të lëngshme insert i zgjedhur) pa u ndalur
Kiss të gjithë në grup, apo një person specifike të kërkuara
Valle si një egjiptian
Lexojnë alfabetin prapa
Hop në një këmbë për 30 sekonda
A 5 ups shtypi
Shout Unë jam një kurvë brirë (ose deklaratë Ant e zgjedhur)


Vërtetën apo Dare, loja origjinale partisë dhe kjo është ende i fortë, Përdorni imagjinatën tuaj dhe mos kini frikë të merrni pak keq, e vërteta dhe Dare është një lojë mysafirët tuaj janë të sigurt për të folur për mbrëmje të egra për vitet që vijnë!


Partia Free Dasma Games - Pass Balloon

A keni marrë pajisje të drejtë? Për këtë lojë të gjithë se është e nevojshme është dy ose më shumë ekipe dhe një tullumbace, balona të gjatë banane formë që është.

Unë mund t'ju them zonja, nëse ka njerëz të pranishëm nuk do të ketë mungesë të blokes të gatshëm për të luajtur të kalojë në lojë lojë tullumbace me ju.

Rregullat e luajnë, dy ose më shumë ekipe të vijë deri nëpër dhomë. Secili ekip ka një nga balona të gjatë dhe duhet kontroll atë në mes të këmbëve të tyre. Tullumbace duhet pastaj të miratohet deri të vijë, por mos harroni, jo duart, ju mund të përdorin vetëm atë që ju keni në departamentin në katin e poshtëm, në mënyrë të drejtë gjunjët dhe kofshët.

Ekipi i parë për të marrë tullumbace e tyre në fund të fiton linjës, të fillojë përsëri nëse tullumbace është rënë ose në qoftë se tullumbace para kohe shkon jashtë me një zhurmë!


Partia Free Dasma Games - Balloon Bouncy shperthimi

Shumë lojë e thjeshtë, por shumë zbavitëse, të gjithë ju do të duhet për këtë lojë është disa balona, ​​dhe ekipet në grupe prej dy, ai merr dy të tango në këtë lojë, objekt i lojës është për ekipet e të pop balona e tyre , e vini re më shumë që të plotësoni ato më të lehtë se ata janë të pop, dhe ajri më pak se ata kanë më shumë ata janë të dilnin. Tani ne nuk do të bëjë të lehtë për ata të pop balona, ​​nuk ka ata do të duhet të punojnë për të. Lejon të gjeni se pse kjo lojë është quajtur, Bouncy Balloon Shpërthimi.

Një anëtar i grupit parashtron në dysheme dhe e vë një tullumbace nën atje lartë, anëtari i dytë ekipit të shtrihet në krye të tyre, ata nuk mund të përdorë duart atje, por duhet të përdorim trupat e tyre për të pop tullumbace e partnerit të tyre më poshtë, unë mendoj se ju të marrë, ku emri i kësaj loje vjen nga, e saj do të marrë një shumë të bouncy bouncy për të marrë atë shpërthim tullumbace. Keep kërcim deri sa të shpërthejnë të gjitha këto balona dhe ketë një argëtim dhe frolics Bouncy Balloon kulm Shpërthimi.


Free Dasma Partia Games - Sexy lista Shopping

Sot është dita e pazarit, por jo çdo lloj e blerjeve, këtë herë pazar është për një arsye të ndryshme, këtë herë, pazar sexy saj kohe, ju keni një listë pazar për të përmbushur, mos u bëni merak ju vajzat sexy pazar e saj të thjeshtë si ABC, ose unë duhet të them AZ, sepse një nuse vjen turp duhet të dinë Një e saj për të Z e blerjeve sexy, por mos u bëni merak ju do të keni një ekip ekspertësh të seksit për t'ju ndihmuar të përmbushur Lista Shopping Sexy.

Mbledhë ekipin tuaj të shopaholics seks, tani për pjesën fun, kemi marrë një kthesë të pyesni çdo blerës sexy në emrin e një send në listën sexy tonë pazar, mos harroni vajzat, ne kemi nevojë për një listë të plotë pazar, si i tha, blerësit sexy duhet të dini AZ tyre e artikujve sexy, dhe kjo është pikërisht ajo që ata do të kërkohet për të bërë. Çdo blerës sexy duhet të kthehet për të thënë "unë shkova në një dyqan seksi dhe bleva ...." dhe emrin e një artikull sexy pazar, ne fillim të lojës me një fillim artikull me shkronjën A, atëherë blerës të ardhshëm duhet të thonë: "Unë shkova në një dyqan seksi dhe bleva ...." dhe emri i një fillimi artikull me B letër, pastaj emrat e ardhshëm lojtari një fillim artikull me C, dhe kështu me radhë me secilin blerës të marrë letrën tjetër në alfabetin, të gjithë rrugën prapa në letër Z.

Jepni një pikë të personit që mund të emërojë një send, personi me më shumë pikë fiton ndeshjen e blerjeve sexy, kjo lojë mund të bëhet më interesante për ata që nuk arrijnë të përmbushin listat pazar.

Disa nga blerësit tuaj nuk do të jenë ekspertë seksi në pazar sexy, ato mund të marrin flushed dhe i shqetësuar, lojtarët të cilët nuk mund të emërojë një artikull duhet të dënohen për mos përmbushjen e një urdhër në listën e pazarit sexy, kështu që për ata që ju mund të jepni atyre forfeits, shih Postimet e ardhshme në forfeits për të bërë partia juaj të shkojë me një zhurmë, mos harroni vajzat keq partisë duhet të ndëshkohet.

Pra, të marrë të gatshme për të luajtur Sexy listë Pazar për një lloj të ri të terapisë me pakicë. zonja Happy pazar.


Partia Free Dasma Games - Catcher Man Spell

Harpies OK dhe Witches, dua të them vajzat e partisë, lejon të shohin në ne mund të bie në grackë të përsosur njeriun tonë ëndërr, për këtë ne do të duhet të përdorë një magji pak parti të hyjnore njeriu ynë nga eter e realitetit. Le të shohim vetëm atë që ne mund të sjell në mendje dhe sjell, i lumtur që hedh Coven tim e shtrigave.

Jap të gjithë një copë letre. Marrin ato për të shkruar numrat 1 deri 13, dhe së bashku me çdo numri, them atyre për të shkruar:

(1) një vend,
(2) një ngjyrë,
(3) një numër ndërmjet 1 dhe 15,
(4) një vend,
(5) një madhësi (example. vogla, të mesme, të mëdha, masiv, i vogël),
(6) një numër ndërmjet 1 dhe 50,
(7) një kafshë të egër,
(8) një numër ndërmjet 1 dhe 20,
(9) një karakter cartoon,
(10) një emër fyese (example., shllak bitch, slapper),
(11) një perime,
(12) një shfaqje televizive,
(13) një emocion (example. i lumtur, i trishtuar, i zemëruar, xheloz).

Tani lexoj me zë:

Ju u takua me njeriun tuaj të përsosur në (1)
ngjyra e flokëve e tij do të jetë (2)
Lartësia e tij do të jetë (3) metra i gjatë
Ai do të jetë nga ky vend (4)
Madhësia e ndenjura e tij do të jetë (5)
**** E tij do të duhej të inç aq shumë e gjatë (6)
Në shtrat ai do të jetë një (7)
Numri i fëmijëve që do të duhet do të jetë (8)
Emri njeriu juaj do të jetë (9)
Emri i tij i përkëdhelur për ju do të jetë (10)
Ju do të kalojnë jetën tuaj të jetojnë në një gjigant (11)
Ju do të fitojnë paratë tuaja që kanë marrëdhënie seksuale të jetojnë në (12)
Ju do të rritet ndjenja e vjetër së bashku (13)

Ju lexoni këto dhe do të shkoj nëpër dhomë duke u popujt përgjigjet jashtë tyre.

p.sh.. Unë do të takohet tim njeriu i përsosur në një dyqan porn (1), flokët e tij do të jetë i purpurtë (2), Ai do të jetë 12 (3) metra i gjatë, ai do të duhet të jetë nga Egjipti (4), madhësia e ndenjura e tij do të të dyfishtë shumë i madh (5), kar e tij do të duhet të jetë 13 (6) inç të gjatë, ai do të jetë një elefant (7) në krevat, ju do të keni 12 (8) fëmijët, njeriun e mi do të quhej Daffy Duck (9 ), emri i tij i përkëdhelur për mua do të jetë "skorje Bag '(10), ne do të kalojnë jetën tonë të jetesës në një rrepë gjigant (11), ne do të fitojnë paratë tona, që kanë marrëdhënie seksuale jetojnë më Çmimi është e drejtë (12) dhe plakem eufori ndjenja (13).

Disa nga parashikon keni krijuar do të largohet nga ju gati wetting veten me te qeshur. Por kini kujdes atë që ju dëshironi, ju mund të merrni njeri ëndërr keni krijuar të bëhet realitet, Good luck me hedh tuaj spell.


Partia Free Dasma Games - Rrethi i së Vërtetës

Dare ju flisni të vërtetën, lejon të luajë një lojë të vogël dhe për të gjetur se kush është nusja vjen turp.
Për këtë lojë ju do të duhet një karrige për çdo lojtar, dhe një grup të kartave të identifikimit, për çdo kartë të nxjerrë një simbol apo të shkruajnë emrin lojtarëve, ju keni nevojë për dy grupe të këtyre, një për lojtar dhe një tjetër në vend në karrige, oh dhe më të rëndësishme të të gjitha një përzgjedhje e pyetjeve zbulimin dhe e turpshme.

Zgjidhni viktimave të gatshëm, dua të them lojë lojtarët, të organizoni një karrige në një rreth për çdo lojtar, lojtarët e lojës do të ulet secili në një karrige, të japë secili nga një kartë për të identifikuar ata, ata do të mbajë këtë në dorën e tyre, kartë të tjera identike është vendosur në selinë e karrige, tani lejon të shohin të vërtetën zbuluar inquisitors e argëtim, ju do të kërkojë nga lojtarët e një pyetje nga lista juaj e marrjes në pyetje embarrassments potencial, ahem, dua të them pyetje vetë të zbulojë, nëse ata përgjigjen po ata lëvizin një karrige në të djathtë, në qoftë se ata nuk përgjigjen ata qëndrojnë atje ku janë.

Mund të keni përfunduar Rrethi i së vërtetës.
Fituesi është vajza e parë për të përfunduar një rreth të vërtetës dhe të bëjë atë përsëri në karrige ata filluan nga.


Partia Free Dasma Games - Ball Njeriut Swing

Për këtë lojë ju duhet
Një top (topi i tenisit do të bëjë)
Një çorape
Një shishe plastike (një litër pije shishe do të plotësojë punën e) gjysmën e mbushur kjo me ujë, të sigurt kapak është në mënyrë të sigurt

Tani vendin e shishe në mes të dhomës, vendos topin në fund të çorape, lidhin anën tjetër të çorape rreth belit lojtarët.

Le të fillojnë lojrat, ky lojtar ka shumë ritëm topin në shishe, por nuk mund të nisin topin ose përdorimin e armëve dhe duart, magji është në ijet, lejon të shohim se një veprim i dashuri.

A jeni goditje e fortë më të shpejtë në qytet, kohë se sa kohë duhet për të trokas mbi shishe, në qoftë se ata nuk e kanë bërë atë nga 3 minuta lëvizje mbi lojtar tjetër, swingers më të mirë mund ta bëjë atë në 30 sekonda.

lojë e madhe që ka të gjithë në përshtatet e të qeshurit.


Partia Free Dasma Games - mbytje banane

Për këtë lojë, duhet të ketë vullnetarët dhe konkurrentëve, vullnetarët e të veprojë si bartësit e banane, ata do të ulet dhe do të marrë banane dhe vendin e saj në mes të këmbëve të tyre.

konkurrentët Ejani me radhë, le të argëtim të fillojë, detyra e tyre është e thjeshtë, të hapur dhe të hanë banane, por këtu është pjesë e ndërlikuar, ata nuk mund të përdorë duart e tyre. munching zonjat Start.

Vajza e parë për të përfunduar banane fiton.


Partia Free Dasma Games - Finish

Kjo për përfundon listën time të parë e lojrave Dasma falas Partisë për të luajtur, unë shpresoj se ju vajzat e egra partisë gjeti blogun tim të dobishme për vetë idetë lojra Dasma e Partisë. Stay tuned për postimet e bëra më shumë për lojra falas Dasma Partia për të luajtur për tuaja festimet e vet Dasma e egra Partisë. Unë shpresoj që të postoni më shumë lojëra zbavitëse partisë në të ardhmen, prandaj mos harroni të bookmark mua në listën tuaj të lojrave Dasma falas Partisë.

Mos harroni të lënë komente mbi blogun tim, unë do të të duan të dëgjojnë se si partia juaj shkoi, të lënë një koment në blogun tim rreth asaj se si lojra punuar, apo nëse ju keni ide për ndonjë lojëra të reja apo sugjerime.

Për hyrjen e ardhshme blogun tim unë do të shtojë më tej më me zgjedhjen e lojrave Dasma falas Partisë, i shëmtuar të kërkoni në zgjerimin zgjedhjen time online duke ju dhënë një zgjedhje më të madhe në repertorin tuaj e lojrave për të luajtur, unë mund të shikoni në bërë një speciale të lirë Dasma e Partisë bingo games, kështu që hyrja e ardhshëm mund të jetë një edicion special Bingo, gjithmonë një preferuar shtëpi, unë jam i sigurt se ne mund të mendojnë për një më të disa lojëra Dasma keq Partia për dreqit, gjithmonë një firme të preferuar me vajzat e partisë egra nga ka që mund të shihet vetëm të thotë jo. Unë do të bëj një pjesë që shkon në vetëm atë që e bën një Palë Dasma festimet punë ngjarje mirë, kështu që shumë ide të madhe planifikimit të partisë për ju për të parë mbi se si të për të bërë ngjarje tuaj një sukses super i paharrueshëm, ndoshta ne mund edhe të ketë kohë për të shikoni në ide në temat e partisë, të cilën unë besoj se gjithmonë nuancë deri të partisë dhe të bëjë atë që pak më të veçantë, temat e partisë janë të mëdha për të ulur pengesat të ftuarit tuaj partisë e cila është e madhe kur të planifikimit lojra partisë si ata do të jenë më shumë se i gatshëm për të marrë në fun parti, kështu që fillojnë dërguar nga Dasma e Partisë tuaj ftesa, ne kemi disa rezerva për të dërguar jashtë për një burim fitimi martesor lojra partisë, të marrë që printer ngrohur deri sepse ne jemi të sigurt për të ju sjellë
më të mirë falas Dasma lojra Partia në net për të bërë partia juaj të shkojë me një ritëm me të mirë idetë lojra martesor vetëm për ju, prandaj mos harroni të bëni emërimin tuaj me ne për kohën e ardhshme. Çdo sugjerim për lojra partisë thjesht dërgoni një email ose të bëj një pyetje në komentet, dashuri Id të dëgjojnë prapa nga ata që e kërkoni për këshilla për të bërë një ngjarje të suksesshme të partisë.

No comments: